ISO 9001:2008
Kalite Yönetimi
  ISO 14001:2004
Çevre Yönetimi
  OHSAS 18001
İş Sağlığı ve Güvenliği
  HCCP / ISO 22000
Gıda Güvenliği
 

ISO / TS 16949
Otomotiv Sektörü Kalite Yönetimi

 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
İşyeri Güvenliği Uzmanı
İşyeri Hekimliği

  ISO / IEC 17025
Labratuar Akreditasyon
 

TL 9000
Telekominikasyon Kalite Yönetimi

 

SA 8000
Sosyal Sorumluluk
Standardı

 

AS / EN 9100
Havacılık Sektörü Kalite
Yönetimi

 

ISO 15189
Tıbbi Labratuvar
Akreditasyonu

  CE İşareti
  TSE / TSEK / HYB
Hizmet Yeterlilik Belgesi
  Marka & Patent
 

 

Günümüz iş dünyasında üst düzeye ulaşan rekabet şartları, ekonomik gelişmeler, müşteri beklentilerinin her geçen gün artması, işletmelerin Pazar paylarını korumalarını ve pazarda büyümelerini zorlaştırmaktadır. İşletmeler bu zorlukları aşmak; pazardaki paylarını koruyup artırmak ve piyasada bir adım önde olmak için mevcut kaynaklarını optimum şekilde kullanmalı ve etkin bir Kalite Yönetim Sistemi anlayışına sahip olmalıdır.

İş dünyasındaki sınır tanımayan rekabet, işletmelerin kalite yönetim sistemlerine sahip olmalarını zorunlu hale getirmiştir. İşletmelerin belirledikleri hedeflere ulaşmalarının en kestirme yolu, sürekliliğini sağladıkları bir kalite anlayışı ile mümkün olacaktır.

İşletmelerde uygulanan Kalite Yönetim Sistemleri iş sağlığını, çevre sağlığını ve insan sağlığını güvence altına alarak ayrıca işletmelerden istenen kanuni mevzuatlara uyulmasını da kolaylaştıracaktır. Bu noktada size yardımcı olmayı görev olarak kabul eden firmamız, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda danışmanlık ve eğitim hizmeti vererek firmaların kurumsallaşmasına ve belgelendirme sürecine tam destek vermektedir.

Güvenilir danışmanlık bilgisi ve analitik düşünce becerilerine sahip profesyonel ekibimiz ve biriktirdiğimiz tecrübe ile hizmet verdiğimiz firmaların yapısına uygun, kolay anlaşılır ve sürekli uygulanabilir yönetim sistemlerinin oluşturulması konusunda iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeye dayalı bu özgüven, size vereceğimiz danışmanlık ve eğitim hizmetlerimizin kalitesini artırmamızı sağlayacaktır.

 

 
© 2008 İntegral Kalite Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri